+48 32 603 70 46 / +48 32 603 70 47
img
img
do kasy suma: 0,00 zł
Pudełka na dania azjatyckie. Charakterystyka.
Pudełka na dania azjatyckie. Charakterystyka.

Pudełka na dania azjatyckie. Charakterystyka

Prowadzenie kuchni orientalnej, ale nie tylko wymaga stosowania niekiedy różnego rodzaju pudełek i opakowań. Warto zaznaczyć, że nie mogą to być pierwsze lepsze pudełka. W przypadku kontaktu z żywnością zgodnie z obowiązującym prawem muszą one odpowiadać konkretnym wymaganiom, zawartym w rozporządzeniu (WE) nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, jak również tym, uchylającym dyrektywy 80/590/EWG i 89/109/EWG. Jak dobrać pudełka na dania azjatyckie?

W przypadku dań azjatyckich, podobnie jak przy pozostałych kuchniach „ze świata” najważniejsze jest dobranie pojemnika do rozmiaru potrawy w nim przechowywanym, celem uniknięcia gromadzenia się wewnątrz nadmiernej ilości powietrza. Kształt powinien być optymalnie dobrany do rodzaju dania, a kolor umożliwiać szybką identyfikację potrawy i niewątpliwe podnosić walory estetyczne potrawy.

czytaj całość »
W jakich pojemnikach przechowywać odpady?
W jakich pojemnikach przechowywać odpady?

W jakich pojemnikach przechowywać odpady?

Obecnie we wszystkich polskich miastach obowiązują określone zasady segregacji odpadów. Wszyscy mieszkańcy powinni się do nich stosować, aby odpowiednio mniej płacić za wywóz śmieci. Pozostaje jednak pewien problem w postaci tego, w jaki sposób te zbierające się nieustannie w biurze czy gabinecie odpady przechowywać, zanim zostaną one wyrzucone. W tym celu możemy skorzystać z różnego rodzaju pojemników na odpady, które dopasujemy do swoich potrzeb. Dostępne są różne zarówno pod względem wielkości, jak i ergonomii, tak abyśmy mogli umieścić je np. w szafce lub pod stołem. W ten sposób łatwiej będzie pomieścić nam odpowiednią ilość niezbędnych pojemników nawet w niewielkim pomieszczeniu, co dla niektórych osób mogło stanowić problem.

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl